Home » Всесвітній тиждень протидії булінгу 27.09 – 01.10.2021

Всесвітній тиждень протидії булінгу 27.09 – 01.10.2021

З метою забезпечення прав, свобод та інтересів молоді, формування у здобувачів освіти здатності протистояти булінгу, навичок ненасильницької поведінки, побудови конструктивного діалогу, створення особистої мирної стратегії поведінки в конфлікті, запобігання насильству в учнівському середовищі з 27 вересня по 01 жовтня у школі були організовані та проведені просвітницько-профілактичні заходи  в рамках Всесвітнього тижня протидії булінгу:

– «Правові уроки» в середній та старшій школі:  «Все про булінг», «STOP BULLYING», «Як уберегти себе від насильства» з переглядом відеороликів,  які висвітлюють проблему булінгу в освітньому середовищі та   відповідальність за його вчинення;

-цікаво та змістовно пройшли практичні заняття, організовані соціально-психологічною службою школи, під час  яких було розкрито тему булінгу, його ознаки, учасники, види цькування, а також чим відрізняється конфлікт від булінгу. Окремо обговорено питання відповідальності  за булінг. А також учнями розроблено інформаційні буклети #СтопБулінг;

– тренінги для учнів 6-7 класів  «STOP БУЛІНГ»  з метою формування толерантного відношення до проблеми булінгу, співчутливого ставлення до жертв насилля; вміти захистити себе і своїх друзів від насильства, знати свої права та обов’язки.