Home » День пам’яті героїв битви під Крутами (29 січня)

День пам’яті героїв битви під Крутами (29 січня)

З метою формування почуття патріотизму, поваги до історії держави, а також розвитку інтересу учнів до подій минулих років, які вплинули на основні процеси державотворення в Україні, протягом січня у школі проводились відповідні заходи. Серед них – заходи, присвячені Українській революції. Особлива увага приділяється знаменній даті Дня пам’яті героїв битви під Крутами -29 січня.

Вчителі історії та правознавства  підготували та провели ряд тематичних заходів, у ході яких розповіли  учням про патріотизм студентів Київського університету імені Святого Володимира, які незважаючи на молодий вік стали на захист самостійної України,  що саме під час цієї революції відбулася трагічна подія, яка вплинула на свідомість багатьох українців-це битва на станції Крути:

– «Уроки історії»-  з переглядом  документального фільму «Крути. Молода кров» (учні-9-11 класів);

– «Урок пам’яті»  у форматі «круглого столу» за темою: «Подвиги Героїв Крут: погляд із сьогодення»,  з обговорили питання патріотизму героїв битви під Крутами;

-«Історична година» – «Бій під Крутами» з представленням відео презентацій по темі, підготовлених учнями 11-х класів.

-зустрічі учнів 8-х класів з працівниками бібліотеки №143 –«Інформаційна година» – «Бій під Крутами-бій за майбутнє».