Home » Звіт директора школи

Школа №280

Школа І-ІІІ ступенів №280 Дарницького району м.Києва – навчальний заклад з українською мовою навчання, який включає три ступені освіти:

1- 4 класи – початкова школа

5 – 9 класи – основна школа

10 -11 класи – старша школа

Педагогічний колектив нашої школи – це професіонали високого рівня, які створюють сприятливі умови для всебічного розвитку дітей, надають широкі можливості для реалізації їх здібностей через навчання, виховання, науково-дослідницьку та творчу роботу.

Ми пропонуємо:

Для навчання:

 • інтерактивні методи навчання
 • кваліфікованих вчителів
 • затишні класи
 • спортивний зал
 • два комп’ютерних класи
 • англійську мову з 1 класу
 • основи інформатики з 2 класу
 • німецьку мову з 5 класу

Навчання за напрямками:

З десятого класу профільне навчання у філологічному (українська мова) класах.

Для дозвілля та відпочинку:

 • чудову бібліотеку
 • гуртки різноманітних напрямків
 • спортивні секції
 • екскурсії містами України
 • тематичні екскурсії.

Звіт директора школи

Звіт директора

школи І-ІІІ ступенів №280 м. Києва

за 2019-2020 навчальний рік

Адреса: м. Київ, 02088, вул. Євгена Харченка, 23 б. Індифікаційний код 23392244.

Тел.564-80-60; E-mail: znz280@ukr.net

Школа І-ІІІ ступенів № 280 м.Києва у своїй роботі керується Статутом, який було затверджено розпорядженням Дарницької районної  в місті Києві державної адміністрації за № 440 від 17.07.2015.

Всього у 24 класах на кінець 2019-2020 навчального року навчається 756 учнів. Мова навчання в усіх класах українська. У школі вивчаються дві іноземні мови: англійська та німецька.

Педагоги школи – це творчі, компетентні, висококваліфіковані вчителі з високим рівнем педагогічної культури, толерантності, володіння методикою навчання та виховання. У роботі педагогічного колективу вдало поєднується мудрість і досвід майстрів.  Якість навчання забезпечують 53 педагоги.

Якісний склад педагогічного колективу:

 • вчителів-методистів – 11;
 • старших учителів – 5;
 • вчителів вищої категорії – 24.

Реформа середньої освіти орієнтована на те, щоб випустити зі школи всебічно розвинену, здатну до критичного мислення цілісну особистість, патріота з активною позицією, інноватора, здатного змінювати навколишній світ.

Змість діяльності школи І-ІІІ ступенів №280, як сучасного навчального закладу полягає в тому, що це:

 • заклад, в якому забезпечується єдність інтелектуального, фізичного, духовного й морального розвитку особистості;
 • заклад, який виконує соціальне, спроектоване на особистість замовлення: бути конкурентоздатною в суспільстві, вміти планувати стратегію власного життя, орієнтуватися у системі найрізноманітніших цінностей, самовдосконалювати і самореалізовувати свої здібності.

Педагогічний колектив школи в 2019-2020 навчальному році працював над вирішенням таких завдань:

 • створення умов я поліпшення якості освітніх послуг, особистісної реалізації змісту освіти, індивідуалізації навчання, забезпечення практично спрямованості освіти шляхом залучення найкращого педагогічного досвіду, розвитку й оптимального використання матеріально-технічної бази школи;
 • забезпечення умов якісної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання;
 • створення оптимальних умов для обдарованих умов, всебічне сприяння розвитку творчого потенціалу учнів;
 • тісна співпраця з батьківською громадськістю, посилення зав’язків трикутника вчителі – учні – батьки;
 • пріоритетним у роботі школи є турбота про збереження та зміцнення здоров’я дітей.

Школою підготовки учнів до дорослого життя, розвитку здібностей самостійно вирішувати проблеми є учнівське самоврядування.

З метою забезпечення умов для обов’язкового здобуття освіти створено матеріально-технічну базу, що дає кожному вчителю-предметнику мати окремий кабінет і обладнання в ньому, організовувати освітній процес у відповідності до санітарно-гігієнічних норма, вимог, правил безпеки та з метою запобігання травматизму, збереження життя і здоров’я дітей.

Для початкової школи виділено окремий блок, де розташовані класи, комп’ютерні кабінети для занять з інформатики та гурткової роботи, кабінети груп продовженого дня, окремі туалетні кімнати для дівчат і хлопців. Це дає можливість учням швидко адаптуватися до умов школи та почувати себе затишно в стінах навчального закладу.

Для учнів 1-11 класів працює 3 комп’ютерні класи, 4 кабінети іноземної мови, спортивний та хореографічні зали, кабінет практичного психолога та соціального педагога та міні футбольне поле на території закладу.

Школа – другий дім. Ми намагаємося, щоб наш будинок був привабливим, затишним, де створені всі умови для отримання гідної освіти і виховання учнів у дусі вимог сучасного життя.

 

ЗВІТ

директора школи  І-ІІІ ступенів № 280

Конобась Інни Анатоліївни перед батьківською громадськістю

за 2017-2018 навчальний рік

 

Після капітального ремонту школа отримала нові сучасні  меблі для  кабінетів, їдальні, спортивної зали. Поповнюється і зміцнюється матеріальна база школи, створюються зразкові навчальні кабінети:

 • по – сучасному обладнані кабінети початкових класів (дев’ять);
 • створені два кабінети інформатики, кабінети математики, біології, які обладнані інтерактивними дошками;
 • повністю переобладнані кабінети хімії, фізики згідно сучасних вимог;
 • в цілому в чотирьох кабінетах установлені інтерактивні дошки;
 • комбінована майстерня з обслуговуючої праці обладнана сучасною технікою для навчання майбутніх господинь;
 • працює читальна зала, обладнана згідно сучасних вимог та бібліотека. Є книгосховище та архів школи;
 • яскравими кольорами та сучасним спортивним обладнанням заграв новий спортзал;
 • створена і працює хореографічна зала школи;
 • облаштовані гардеробні кімнати для учнів середньої та старшої шкіл.

Навчальний заклад має стабільний творчий колектив, який користується авторитетом серед батьків і учнів. Багато зусиль докладає директор до створення умов праці і професійного розвитку учителів школи.

Щороку учні школи стають призерами в районних і міських олімпіадах та МАН, успішно складають ЗНО та вступають до престижних навчальних закладів.

Впродовж багатьох років склалася тісна співпраця педколективу школи з КМПУ ім. Б.Грінченка, Національною академією внутрішніх справ, Київський національний університет культури і мистецтва,  де навчаються випускники школи.

На базі школи  проводяться районні, міські семінари, творчі зустрічі, метою яких є :

– сприяння  втіленню в освітній процес школи сучасних, освітніх та інформаційних технологій;

– обмін досвідом та налагодження контактів між викладачами середньої та старшої шкіл;

– робота з обдарованими дітьми;

– знайомство з науково-дослідницькими роботами учнів.

Учні 10-11 класів в рамках профільного навчання вивчають факультативно «Стилістику  української мови» та «Стилістику української діаспори».

З метою підготовки до профільного вивчення української філології у старшій школі учні 8-9 класів поглиблено  вивчають українську  мову  та літературу.

Школа постійно працює над питаннями національно-патріотичного виховання. Проводиться активна робота з виховання любові в учнів до України, формування національної свідомості. На високому рівні проводилась гурткова робота. Діти брали участь у всеукраїнських іграх «Козак-Квест» та «Сокіл» (Джура).

Для покращення здоров’я дітей був започаткований проект «Стежина здоров’я». Команди школи стали переможцями на районних змаганнях з міні-футболу, районних змагання з волейболу, команда ЮІР посіла ІІ місце. Хореографічний колектив школи є учасником всіх шкільних заходів, став переможцем районних, міських  конкурсів.

З метою збереження українських цінностей та їх популяризації серед учнів, педагогів та батьків в цьому році був проведений День Вишиванки. В рамках святкування проводились різноманітні види діяльності: експозиція фотографій «Вишиванка для мене – це моя душа і моя Україна», та флеш-моб «Вишиванка-вишиваночка!».

В цьому навчальному році розпочато проект – шкільна служба примирення «Взаєморозуміння». Практичний психолог у співпраці з соціальним педагогом впровадили технологію «медіація» і реалізували її в закладі.

Цього року започатковано ще одну традицію: благодійна ярмарка – «Масляна». Зібрані кошти були направлені до Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю та бійцям АТО. Школа є активним учасником волонтерського руху.

В навчальному закладі систематично організовуються тематичні виставки учнівських малюнків, поробок, стінгазет «Моя барвиста Україна!», «Великодній кошик», «Осінній букет», «Шевченківські читання» та інші;

Протягом навчального року проводилися тематичні екскурсії дітей до районної бібліотеки № 143 на різні теми з майстер-класами;

Для здобуття обов’язкової  базової та повної середньої освіти у школі є всі необхідні умови. Робота педагогічного колективу спрямована на розвиток в учнів інтересу до навчання, високої інтелектуальності, свідомої особистості з громадською позицією. Відкриті уроки, предметні тижні, виховні години, свята, різноманітні змагання є невід’ємною частиною роботи школи.

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Виставка «Блокпост Пам`яті. Дарниця» Флешмоб учнів школи 280, хореограф Гомонова Анастасія

Відео до дня народження Ліни Костенко