Home » ЗВІТ директора школи  І-ІІІ ступенів № 280 Конобась Інни Анатоліївни перед батьківською громадськістю за 2017-2018 навчальний рік

Школа №280

Школа І-ІІІ ступенів №280 Дарницького району м.Києва – навчальний заклад з українською мовою навчання, який включає три ступені освіти:

1- 4 класи – початкова школа

5 – 9 класи – основна школа

10 -11 класи – старша школа

Педагогічний колектив нашої школи – це професіонали високого рівня, які створюють сприятливі умови для всебічного розвитку дітей, надають широкі можливості для реалізації їх здібностей через навчання, виховання, науково-дослідницьку та творчу роботу.

Ми пропонуємо:

Для навчання:

 • інтерактивні методи навчання
 • кваліфікованих вчителів
 • затишні класи
 • спортивний зал
 • два комп’ютерних класи
 • англійську мову з 1 класу
 • основи інформатики з 2 класу
 • німецьку мову з 5 класу

Навчання за напрямками:

З десятого класу профільне навчання у філологічному (українська мова) класах.

Для дозвілля та відпочинку:

 • чудову бібліотеку
 • гуртки різноманітних напрямків
 • спортивні секції
 • екскурсії містами України
 • тематичні екскурсії.

ЗВІТ директора школи  І-ІІІ ступенів № 280 Конобась Інни Анатоліївни перед батьківською громадськістю за 2017-2018 навчальний рік

 

Після капітального ремонту школа отримала нові сучасні  меблі для  кабінетів, їдальні, спортивної зали. Поповнюється і зміцнюється матеріальна база школи, створюються зразкові навчальні кабінети:

 • по – сучасному обладнані кабінети початкових класів (дев’ять);
 • створені два кабінети інформатики, кабінети математики, біології, які обладнані інтерактивними дошками;
 • повністю переобладнані кабінети хімії, фізики згідно сучасних вимог;
 • в цілому в чотирьох кабінетах установлені інтерактивні дошки;
 • комбінована майстерня з обслуговуючої праці обладнана сучасною технікою для навчання майбутніх господинь;
 • працює читальна зала, обладнана згідно сучасних вимог та бібліотека. Є книгосховище та архів школи;
 • яскравими кольорами та сучасним спортивним обладнанням заграв новий спортзал;
 • створена і працює хореографічна зала школи;
 • облаштовані гардеробні кімнати для учнів середньої та старшої шкіл.

Навчальний заклад має стабільний творчий колектив, який користується авторитетом серед батьків і учнів. Багато зусиль докладає директор до створення умов праці і професійного розвитку учителів школи.

Щороку учні школи стають призерами в районних і міських олімпіадах та МАН, успішно складають ЗНО та вступають до престижних навчальних закладів.

Впродовж багатьох років склалася тісна співпраця педколективу школи з КМПУ ім. Б.Грінченка, Національною академією внутрішніх справ, Київський національний університет культури і мистецтва,  де навчаються випускники школи.

На базі школи  проводяться районні, міські семінари, творчі зустрічі, метою яких є :

– сприяння  втіленню в освітній процес школи сучасних, освітніх та інформаційних технологій;

– обмін досвідом та налагодження контактів між викладачами середньої та старшої шкіл;

– робота з обдарованими дітьми;

– знайомство з науково-дослідницькими роботами учнів.

Учні 10-11 класів в рамках профільного навчання вивчають факультативно «Стилістику  української мови» та «Стилістику української діаспори».

З метою підготовки до профільного вивчення української філології у старшій школі учні 8-9 класів поглиблено  вивчають українську  мову  та літературу.

Школа постійно працює над питаннями національно-патріотичного виховання. Проводиться активна робота з виховання любові в учнів до України, формування національної свідомості. На високому рівні проводилась гурткова робота. Діти брали участь у всеукраїнських іграх «Козак-Квест» та «Сокіл» (Джура).

Для покращення здоров’я дітей був започаткований проект «Стежина здоров’я». Команди школи стали переможцями на районних змаганнях з міні-футболу, районних змагання з волейболу, команда ЮІР посіла ІІ місце. Хореографічний колектив школи є учасником всіх шкільних заходів, став переможцем районних, міських  конкурсів.

З метою збереження українських цінностей та їх популяризації серед учнів, педагогів та батьків в цьому році був проведений День Вишиванки. В рамках святкування проводились різноманітні види діяльності: експозиція фотографій «Вишиванка для мене – це моя душа і моя Україна», та флеш-моб «Вишиванка-вишиваночка!».

В цьому навчальному році розпочато проект – шкільна служба примирення «Взаєморозуміння». Практичний психолог у співпраці з соціальним педагогом впровадили технологію «медіація» і реалізували її в закладі.

Цього року започатковано ще одну традицію: благодійна ярмарка – «Масляна». Зібрані кошти були направлені до Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю та бійцям АТО. Школа є активним учасником волонтерського руху.

В навчальному закладі систематично організовуються тематичні виставки учнівських малюнків, поробок, стінгазет «Моя барвиста Україна!», «Великодній кошик», «Осінній букет», «Шевченківські читання» та інші;

Протягом навчального року проводилися тематичні екскурсії дітей до районної бібліотеки № 143 на різні теми з майстер-класами;

Для здобуття обов’язкової  базової та повної середньої освіти у школі є всі необхідні умови. Робота педагогічного колективу спрямована на розвиток в учнів інтересу до навчання, високої інтелектуальності, свідомої особистості з громадською позицією. Відкриті уроки, предметні тижні, виховні години, свята, різноманітні змагання є невід’ємною частиною роботи школи.

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Виставка «Блокпост Пам`яті. Дарниця» Флешмоб учнів школи 280, хореограф Гомонова Анастасія

Відео до дня народження Ліни Костенко

Hostpro