Home » Зустріч випускників школи: “Зустріч через роки”

Зустріч випускників школи: “Зустріч через роки”

1 лютого у стінах школи відбувся вечір “Зустріч через роки… “, який дав змогу колишнім випускникам школи № 280 поринути у спогади багаторічної давності. Лютневі зустрічі випускників вже стали доброю традицією для багатьох дорослих людей. Вони особливо приємні, оскільки є своєрідною екскурсією в дитинство – найщасливіший час у житті людини. Так приємно знову побачити школу, яка дала путівку в життя, поспілкуватися з однокласниками – особливої когортою людей, з якими об’єднує спільне дитинство, загальні враження.
Прощалися з надією зустрітися знову, тому що саме тут, у рідних стінах, чекає на випускників повінь спогадів.
Не забувайте рідної школи, повертайтеся сюди знову і знову, адже тут радітимуть вам завжди, навіть, якщо ви вже дорослі.

Липень 2021