Home » Місяць цифрової грамотності. Цифрова освіта

Місяць цифрової грамотності. Цифрова освіта

Сьогодні, 1 листопада 2021 року, в Україні розпочалась масштабна кампанія "Місяць цифрової грамотності"

1 листопада 2021 року, в Україні розпочалась масштабна кампанія “Місяць цифрової грамотності”, яка триватиме до 30 листопада. Ця ініціатива реалізується проєктом Міністерство цифрової трансформації України “Дія.Цифрова освіта” – національною платформою з цифрової грамотності.

Для вчителів та школярів існує платформа “Всеукраїнська школа онлайн” – https://lms.e-school.net.ua.

Для підвищення рівня обізнаності у сфері кібербезпеки, пропонуються наступні освітні серіали:

Серпень 2022

Ось так проходять заняття хореографічного гуртка

Шекспір “Ромео і Джульєтта” уривок

Відео на конкурс Я-Патріот України