Home » Наше життя у 2018-2019 навчальному році

Школа №280

Школа І-ІІІ ступенів №280 Дарницького району м.Києва – навчальний заклад з українською мовою навчання, який включає три ступені освіти:

1- 4 класи – початкова школа

5 – 9 класи – основна школа

10 -11 класи – старша школа

Педагогічний колектив нашої школи – це професіонали високого рівня, які створюють сприятливі умови для всебічного розвитку дітей, надають широкі можливості для реалізації їх здібностей через навчання, виховання, науково-дослідницьку та творчу роботу.

Ми пропонуємо:

Для навчання:

 • інтерактивні методи навчання
 • кваліфікованих вчителів
 • затишні класи
 • спортивний зал
 • два комп’ютерних класи
 • англійську мову з 1 класу
 • основи інформатики з 2 класу
 • німецьку мову з 5 класу

Навчання за напрямками:

З десятого класу профільне навчання у філологічному (українська мова) класах.

Для дозвілля та відпочинку:

 • чудову бібліотеку
 • гуртки різноманітних напрямків
 • спортивні секції
 • екскурсії містами України
 • тематичні екскурсії.

Наше життя у 2018-2019 навчальному році

Шевченківські дні у школі

Конкурс Шевченкове слово,кращого читця творів Шевченка в початковій школі!

Шевченківські дні розпочались декламуванням віршів поета у вестибюлі школи

Готували учнів учителі – філологи Лаврик К.Ф. Щербатюк Т.М.

Оформлення вестибюлю

Тематичні екскурсії ,вікторини

Виховний захід з нагоди 205 – річниці з дня народження Т.Г.Шевченка

Виховний захід підготували вчителі – філологи : Нужненко Т.П. , Блажевич Л.М. ,Юденко – Паламарчук О.М, Лаврик К.Ф , Щербатюк Т.М, Сторожук Л.Ю, бібліотекар – Глібко А.А.

ДЕНЬ цивільного захисту

Відповідно до плану підготовки з цивільного захисту 18 квітня 2019 року в школі І-ІІІ ступенів #280 Дарницького району м. Києва був проведений День цивільного захисту. Чіткі дії педпрацівників з організованої евакуації учнів по тривозі, шикування у безпечному місці, рапорт заступника керівника ЦЗ, відпрацювання прийомів користування засобами індивідуального захисту, практичне відпрацювання прийомів гасіння умовної пожежі, надання першої медичної допомоги потерпілим – все це показало, що члени учнівського і педагогічного колективів обізнані з правильними діями в надзвичайних ситуаціях і можуть швидко оцінювати ситуацію та приймати оптимальні рішення щодо їх подолання, порятунку свого життя і наданні допомоги потерпілим у разі потреби.
День ЦЗ був насичений практичними заходами і викликав жвавий інтерес учнів.
P. S. Окрема подяка 24-й ДПРЧ Дарницького р-ну

Звіт  про проведення тижня зарубіжної літератури    15.04-19.04

    Тиждень літератури розпочався з виготовлення газет, конкурсу малюнків до казок зарубіжних письменників та оформлення вестибюля

 

   Бібліотекар Глібко А.А. підготувала виставку казок зарубіжних письменників

 

   Конкурс на кращу декламацію сонет Ф. Петрарки та В. Шекспіра (8А,8Б кл)

 

   Літературна гра за вивченими в 7 класі творами зарубіжних письменників «Найрозумніший» ( 7Б кл)

 

Інсценізація уривків трагедії В. Шекспіра «Ромео і Джульєтта», 8А, 8Б кл

 

Інсценізація уривків із п’єс Бернарда Шоу «Пігмаліон» та Генріка Ібсена «Ляльковий дім» (9-А кл)

 

Інсценізація уривків комедії Мольєра «Міщанин- шляхтич»,8-Б кл

Цікаво і змістовно пройшли в школі заходи з 9 квітня по 12 квітня 2019 року  в рамках Всеукраїнського тижня громадянського здоров’я під гаслом «КЛЮЧ ДО ЗДОРОВ’Я».

Мета проведення тижня  – пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей,  вироблення в учнів умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій, висвітлення питань громадянського здоров’я, формування здорових звичок та відповідального відношення до власного здоров’я.

Впродовж 7 днів у школі проводились різноманітні заходи, які допомогли учням усвідомити – нині здоровий спосіб життя стає трендом, адже усі хочуть жити довго та не хворіти:

 уроки з безпеки життєдіяльності – «Громадське здоров’я» (7-класи), основна мета яких-формування правильної позиції людини щодо власної безпеки та здоров’я; підготовка до дій в небезпечних ситуаціях, які оточують нас в сучасному світі: безпека дорожнього руху, безпека в побуті, екологічна та соціальна безпека; дотримання правил особистої гігієни; розгляд загальних питань безпечної життєдіяльності;

– участь учнів 3-х класів  у майстер-класі «Великодневий кошик» з проведенням спортивних руханок  у  бібліотеці №143 м-ну Бортничі;

-«Година спілкування» за участю м/с школи «Щеплення  як вид профілактики захворювань» з учнями 6-х класів, в ході якої висвітлювались питання щодо профілактики та попередження захворюваності учнів, формування знань та навичок здорового способу життя;

 діючий стенд «Збережи своє здоров’я» в рекреації І поверху(учні 5-7 класів);

– брейн-ринг -«Ми за здоровий спосіб життя!» між учнями 6-7-х класів, який складався з ключових етапів: «Чи знаєш ти?», «Гігієна-основа здоров’я», «Чарівне слово «Заморочки з бочки», «Все про СНІД» (підготувала практичний психолог школи);

– інтелектуальна гра-вікторина «Я – моє життя і моє здоров’я» серед учнів 5-х класів з метою  визначення  обізнаності учнів з теми «Що таке здоров’я? Як бути здоровим», «Шкідливі звички – загроза здоровій сім’ї» (проведена соціальним педагогом школи).

Учні дізнались багато корисної інформації, яку зможуть використати у повсякденному житті, отримали допомогу у профілактиці зміцнення здоров’я та формуванні культури здоров’я через різноманітні види виховної діяльності.

Учні дізналися багато корисної інформації, яку зможуть використати у повсякденному житті, отримали допомогу у профілактиці зміцнення здоров’я та формуванні культури здоров’я через різноманітні види виховної діяльності.

 

ЗВІТ

 про проведення тижня трудового навчання

„Обслуговуючі види праці”

Проведення майстер-класу по виготовленню листівки „Весна в моїх долонях” у 1 – А,Б,В класах ученицями 10 – Б класу

Проведення квесту на тему „Виготовлення швейних виробів”   у 7 – А класі

Індивідуальні виставки робіт учениць школи

Проведення майстер-класу по виготовленню квітки „Піон” у 3 – А,Б класах ученицями 9 – А класу

Проведення майстер-класів по виготовленню листівок ученицями 7 – Б, 8 – А,Б, 9 – Б, 10 – А, 11 класів

Робота Ященко Аліни, учениці 5 класу ( індивідуальна форма навчання) Засоби художньої виразності у скульптурі – урок образотворчого мистецтва. Композиція виготовлена з солоного тіста.

Дякуємо всім учасникам ” Мистецької фортеці”, які виступили достойно. Молодці!!!

У рамках тижня трудового навчання відбулись майстер-класи

Учні 10 класу відвідали заходи до 40-ї річниці з дня смерті В.Івасюка

Учні старшої школи відвідали міжнародну виставку “Сучасні заклади освіти” та “World Edu”

6-А, 6-Б 13.03.2019 р.
Екскурсія до хлібзаводу “Кулиничі”.
Супер. Усім радимо відвідати!!!

 

Наш колектив на стрілецькому конкурсі. Молодці!

Тиждень хімії

18-22 лютого 2019

Мета: розкрити в учнів інтерес до хімії, бажання її пізнати і творчо проявити себе, сприяти розвитку позитивних емоцій та формувати інтерес до предмету

План тижня

Понеділок (18.02) Конкурс хімічних газет та стіннівок «Хімія очима дітей»

Вівторок (19.02) 8-А, Б класи – розгадування загадок з хімії, розв’язування кросвордів. 8-А, Б класи – вікторина «Хімічні елементи». Розповідь про життя і діяльність Д.І.Менделєєва.

Середа (20.02) 9-А, Б класи – гра конкурс між двома командами «Подорож у світ неорганічних речовин».

Четвер (21.02) 10-11 класи – Вікторина «Хімія навколо нас». Творча лабораторія

 • Виставка вирощених кристалів
 • Майстер клас «Як виготовити мило»

П’ятниця (22.02) Підведення підсумків тижня. Нагородження найактивніших учасників.

Зустрічаймо весну разом!!!

Рум’яними млинцями та святковим настроєм вчителі та учні разом з батьками, а також жителі м-ну Бортничі взяли участь у  традиційному народному дійстві – проводах зими    та зустрічі  весни на святі Масляної, яке відбулось 2 березня на території шкільного подвір’я.

Веселі конкурси,  гарні пісні, народні танці, смачні українські страви — все це викликало радісні посмішки, дзвінкий сміх дітей і дорослих. В ході свята був проведений благодійний ярмарок, кошти від якого будуть перераховані в благодійний фонд онкохворим дітям та дітям-сиротам в дитячих будинках.

Саме це весняне свято дозволило по-справжньому відчути дух Зими та Весни, поринути у круговерть традиційних народних гулянь, поласувати улюбленими стравами українців, якими гостинно пригощали всіх бажаючих.

Вітаємо Вас із початком весни і бажаємо Вам побільше здоров’я і усмішок,

цінуйте кожен день свого життя, радійте йому, і воно обов’язково подарує Вам багато щасливих хвилин!

 

В першу суботу лютого  у стінах нашої школи  було організовано проведення  вечора-зустрічі  шкільних друзів, випускників різних років. Розпочалося свято  з вітального слова директора  школи Конобась І.А. , яка розповіла про сучасну школу, здобутки учнів та педагогів,  з щирими словами   звернулась до випускників, повернувши їх в незабутні роки дитинства та юності.

Під знайомі акорди вічно молодого  випускного вальсу присутні перегорнули сторінки шкільного фотоальбому, розглядаючи  світлини тих років, відтворюючи   пам’ять про минуле, яке зберігає епізоди шкільного життя – дивовижні події, схоплені фотоспалахом миті зустрічей, першого кохання, курйозів під час уроку або перерви, походів з друзями, репетицій або спортивних досягнень. Доповнили спогади літописи та фотоальбоми на стелажах, стіннівки  про минуле та сучасне школи, про її вчителів та випускників.

Всі присутні отримали безліч яскравих емоцій. Невимушена,тепла  атмосфера була наповнена радістю зустрічі, гордістю вчителів за своїх вихованців, вдячністю колишніх учнів своїм педагогам.

Учні 6-7 класів відвідали фабрику солодощів

У школі відбувся турнір з настільного тенісу серед учнів різних вікових груп

6-А 23.01.2019.
Похід до бібліотеки 143.
До 230 річниці від Дня народження Джорджа Ноел Гордон Байрона.
Англійський поет, який став символом романтизму і політичного лібералізму в Європі ХІХ століття.

Учні початкової школи виготовили годівнички для птахів

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки.

Казковий ранок 19 грудня відкрив феєрію новорічних свят для дітей та дорослих. У  школі з самого ранку панує  святковий настрій, адже  радісні діти спішать до школи, бажаючи поділитися з однокласниками враженнями від подарунків, які  вдома поклав їм під подушку Святий Миколай. Перший поверх школи прикрашений чудовими новорічними  композиціями, створеними дітьми  та  їх батьками. Фантазії наших учнів не перестають дивувати:  святкові ялинки, іграшки, прикраси виготовлені не лише із справжніх зелених гілочок, а й з макаронів,  паперу, тканини, цукерок!

 У наших першокласників відбулося незвичайне свято – маленький ювілей – “100 днів у школі!”, які розпочали навчання за програмою Нова Українська школа

7 грудня в нашій школі  відзначався День учнівського самоврядування – це святкова атмосфера, гарний настрій і дитячі посмішки  –  учні 9 – 11-х класів на один день  помінялися місцями зі своїми вчителями і побачили шкільне життя очима дітей.

Старшокласники готувались і проводили уроки, використовуючи комп’ютерні технології та ігрові форми. Шкільні  предмети стали в цей день особливо цікавими, адже, як відомо, діти бачать світ зовсім іншими очима!

 Рада старшокласників допомагала вчителям у дотриманні порядку на уроках та  перервах. Після закінчення уроків в цей день на перервах «сюрпризи чекали своєї черги»- всі бажаючі  брали участь  у майстер-класах, які проводились в рекреаціях:

-по хореографії; 

-образотворчому мистецтву (нетрадиційні техніки малювання); 

– вокалу – виконання пісень в супроводі  гітари; 

-«Веселі перерви»-цікаві рухливі ігри з учнями початкової школи.

День Самоврядування запам’ятається вчителям і учням школи як один з найбільш яскравих і красивих днів нашого шкільного життя, а ця традиція збережеться і на наступний рік, коли вже інші випускники візьмуть участь у цій традиції!

Розпочався Всеукраїнський тиждень права, в рамках якого проводяться заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних, загальнолюдських та морально-етичних принципів та традицій:

-10.12.18-виховний захід на тему: «Основи правового статусу людини і громадянина» у формі презентації інформаційно-дослідницького мультимедійного проекту для учнів 9-10-х класів, мета якого ознайомити учнів з поняттям «права людини», їх класифікацією; розкрити суть змісту і доцільності міжнародних стандартів прав людини-громадянина; формувати уміння аналізувати позитивні та негативні події у сфері прав людини.

-11.12.18 -перегляд відео презентацій «Я маю право» з учнями 5-х класів. Під час спілкування діти повторили основні статті конвенції про права дитини, дізналися, з якого віку, як і де підліток може захистити свої права та інтереси – самостійно або за допомогою законних представників.

-Організована зустріч (10.12.18) учнів 10-11 класів з адвокатом юридичної компанії «Ратіо» Миндришорою Оксаною Володимирівною як «Відкритий мікрофон» на тему: «Правовий аспект захисту прав дитини», протягом якого обговорювались питання: юридичне закріплення прав людини в історії цивілізації, Україна і права людини, сучасні міжнародно-правові стандарти в галузі прав людини, обов’язки-основа відповідальності та інші.

-В рекреації І поверху діють мобільні стенди на правову тематику.

“Ми знову вийшли в фінал та забрали кубок!” Хореографічний гурток

 

Бібліотекою  школи було проведено ряд заходів в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

« Книжчині уроки» в 2-4 класах

Естафета мудрості «Читаємо В. Сухомлинського» серед 1-4 класів

1-а клас 

1-б клас

Інсценізація казок В.Сухомлинського «Сім дочок » та « Пелюстка і квітка» 2-а

   

Інсценізація гуморески О. Вишні « Любіть книгу»

Акція «Подаруй бібліотеці книгу»

                                      

Учні 2-а класу прийняли активну участь в акції “Подаруй бібліотеці книгу!Команда нашої школи “Ерудит” сьогодні на районному конкурсі Інтелект-турнір зайняла 5 місце серед шкіл, гімназій та ліцеїв (всього було 21 команди).

Команда школи 2008-09 р.н. виборола 1-е місце у підгрупі та вийшла у фінал у районних змаганнях з футболу “Шкіряний м’яч”.

Звіт  про проведення тижня української мови та літератури

Цікаво і змістовно було розпочато проведення тижня української мови та літератури в школі. Учнів та вчителів школи 9 листопада зустрічали учні 6-А,6-Б класів декламацією творів про мову відомих письменників, музичні композиції про мову.(Лаврик К. Ф., Щербатюк Т.М.)

 

Під гаслом «Квітни, мово наша рідна» учні 8-11 класів та вчителі школи 9 листопада писали Всеукраїнський  національний радіодиктант єдності, приурочений до Дня української мови та писемності.

Учителі української мови та літератури Сторожук Л. Ю. та Юденко     -Паламарчук О.М показали інсценізацію уривків повісті І .Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я». У виставі були задіяні учні 10-А,10-Б класів.

Блажевич Л. М. підготувала та провела літературно-музичну композицію «Українська пісня-душа народу» з учнями 9-А класу, а також провела мовознавчі турніри з учнями 7-А,7-Б класів.

Учні 7-А та 7-Б класів брали участь у літературному фестивалі-конкурсі «Дорогою добра», який проводився  в бібліотеці №143

15 листопада Нужненко Т.П. провела мовно-літературний квест «Як парость виноградної лози, плекайте мову» з учнями 8-А,8-Б класів.

Юденко-Паламарчук О.М. провела з учнями 9-Б класу літературно-музичну композицію «Історичні пісні-героїчний поетичний епос українського народу»

Завершився тиждень української мови та писемності інсценізацією календарно-обрядових пісень «Прилиньмо душею  до перлин народних звичаїв та обрядів», яку підготували та провели Лаврик К.Ф. та Щербатюк Т.М.  з учнями 6-А,Б класів

 

Звіт тижня математики

З 16.10.2018  по 19.10.2018 в школі пройшов тиждень математики. Заходи тижня були направлені на створення умов для реалізації творчих здібностей учнів, на активізацію та розвиток пізнавального інтересу до математики.

Протягом тижня в школі проходили різноманітні заходи, вікторини, конкурси з математики.

У вівторок, 16.10.18, для учнів 5-х класів проводився позакласний захід «Цікаві факти і задачі» (вч. Айстраханов Д.Д.).  В  ході змагань продемонстрували вміння застосовувати знання з предмету у нестандартній, ігровій ситуації, кмітливість, увагу, уміння швидко орієнтуватись  в ситуації.

З метою розвитку пізнавальної активності, творчих здібностей, кмітливості учнів, вміння працювати у команді та зацікавленість у вивченні математики для учнів 6-А класу було проведено 17.10.2018 Гра-змагання «Юні математики».(вч.Матвєєва Г.О.)       

У четвер, 18.10, учні  10-х  класів змагалися у своїх знаннях з математики у «КВК-сімка» в інформатичному класі школи (підготував вчитель Трухній А.Г.). Учні із зацікавленістю виконували запропоновані завдання. Перемогла, як завжди дружба.  

У п’ятницю, 19.10, проводився математичний Брейн-ринг, в якому із задоволенням прийняли участь учні 7-х класів, їм дуже сподобався такий вид змагань. (вч.Лавренчук І.М.)

Протягом всього тижня учні мали змогу ознайомитись зі змінною експозицією, тематика якої  змінювалась кожного дня (на третьому поверсі школи), пройшли конкурси для учнів усіх класів – Цікаві головоломки у вигляді судоку, ребусів і цікавих квадратів. Переможці нагородженні грамотами.                                      На першому поверсі школи пройшла  Виставка – конкурс математичних газет.   

Тиждень математики сприяв розвитку математичної культури учнів, зацікавленості учнів у вивченні предметів та дав змогу провести цікаве, змістовне і корисне дозвілля

 

 Виховна година до 100-річчя В.Сухомлинського у 2-Б класі

Практикум у стрільбі з лука та АК у стрілковому клубі “Скажений койот”

Профорієнтаційна екскурсія до Київського національного торгово-економічного університету учнями 10 класів

IMPERIAL CUP – 2018
20.10.2018 Всеукраїнські класифікаційні змагання зі спортивних бальних танців

Перші місця!!!

Козак-Квест 2018

Театралізація казок учнями 2-А класу

У школі відбулись цікаві заходи з нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва. 12 жовтня класні керівники 1-11 класів провели години спілкування на тему «Нащадки козацької слави», під час яких познайомили учнів з історією свята Дня захисника України та пригадали традиції славного українського козацтва.  Після уроків відбулося  дійство під час якого байдужих не виявилося, адже мужність, звитяга, розум та козацька слава наших прадідів червоними нитками прописана на сторінках літопису української історії.

Вчителі школи Наказна Н.Г. та Зозовський М.Е. брали участь у виїзному семінарі-практикумі для керівників шкільних роїв на тему: «Організаційно-методичні аспекти та навчально-виховні компоненти підготовки шкільних роїв до участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»)».

Слово «екскурсія» латинського походження, воно означає “вилазку”, відвідування якогось місця чи об’єкта з метою його вивчення. Екскурсія – одна з благодатних форм виховної роботи, що сприяє розвитку допитливості, розуму, творчої уяви, пізнавальної активності учнів, вихованню любові до Батьківщини і народу. Учні нашої школи та вчителі активно використовують такий вид роботи, відвідуючи нові, незвідані місця нашої України:

Полтава

Тустань

Львів

 

Корсунь-Шевченківський

 

12.10.18 6-А Похід до бібліотеки. До 70 років від дня народження Яворівського Володимира Олександровича (письменник, громадський діяч)

Цікаво пройшли уроки інформатики у початковій школі у формі  онлайн-гри «Створи вишиванку» в рамках тижня «Вишиванки», в яких діти проявили свої дизайнерські вміння та навики, познайомились з традиційними техніками української вишивки.

Відбувся традиційний осінній фестиваль у барвах осені та дарів природи «Щедроти Землі». Уже вкотре декорації цього заходу вражають і милують око відвідувачів дійства. З квітів, зерна, гілочок, гарбузів, картоплі учні створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів школи, які організували виставку осінніх дарів.

 Програма святкового заходу була яскраво насичена ще й  музичними композиціями -осінні вітання «Ходить гарбуз по городу» від учасників свята, учнів 2-А класу.

Учні 5-А класу провели захід “Свято осені”

10.10.18 Екскурсія. Музей популярної науки та техніки Експериментаніум. 6-А, 6-Б, 5-А.

У ШКОЛІ РОЗПОЧАВСЯ ТИЖДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Вивчення пісень літературного походження на уроках української літератури, виконання неофіційного гімну Києва «Грає море зелене» (6-А)

Конкурс малюнка на асфальті серед учнів 5-6 класів «Яскраві барви українських вишиванок», в якому діти показали свою творчість, фантазію та дизайнерські вміння.

У школі І-ІІІ ступенів №280  стартував  тиждень «Вишиванки» (01.10-05.10.18), який розпочався танцювальним флешмобом «Моє ім’я Україна»

Танцювальний гурт школи зустрічав учнів та вчителів танцювальною композицією «Українська вишиваночка»

Родинне коло –ранкові привітання «Одягни, вишиванку, Україно моя» (1-Б)

«Віночок дружби та доброти –

Уроки ввічливості» (2-А)

Нова Українська Школа – 1 класи

25 вересня учні школи відвідали оновлену бібліотеку мікрорайону

21 вересня учні 11-10 класів відвідали музей історії Києва

З 17 по 21 вересня  у школі відбулися різноманітні заходи у рамках проведення Олімпійського Тижня

6-а 6-б до місяця ПДР провели захід –  Діти за безпеку дорожнього руху. Тема: «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров‘я зберігай!»

 

14 вересня в рамках свята “День пріорчанина” у Подільському районі відбулись інтелектуальні та спортивні змагання. за результатами діти отримали подарунки, солодощі, напої, морозиво, квитки в кінотеатр, аквапарк, картинг.

3 вересня для учнів усієї школи класоводи та класні керівники провели 1 урок

Хочемо, щоб усі жили у мирі! 7-А клас

5-А клас

Розкажемо Європі про себе – 6-Б клас

2018-2019 навчальний рік розпочато 1 вересня святом для першокласників

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Виставка «Блокпост Пам`яті. Дарниця» Флешмоб учнів школи 280, хореограф Гомонова Анастасія

Ось так проходять заняття хореографічного гуртка

Відео до дня народження Ліни Костенко

Шекспір “Ромео і Джульєтта” уривок

Відео на конкурс Я-Патріот України

Hostpro