Home » Олімпіади, МАН

Школа №280

Школа І-ІІІ ступенів №280 Дарницького району м.Києва – навчальний заклад з українською мовою навчання, який включає три ступені освіти:

1- 4 класи – початкова школа

5 – 9 класи – основна школа

10 -11 класи – старша школа

Педагогічний колектив нашої школи – це професіонали високого рівня, які створюють сприятливі умови для всебічного розвитку дітей, надають широкі можливості для реалізації їх здібностей через навчання, виховання, науково-дослідницьку та творчу роботу.

Ми пропонуємо:

Для навчання:

  • інтерактивні методи навчання
  • кваліфікованих вчителів
  • затишні класи
  • спортивний зал
  • два комп’ютерних класи
  • англійську мову з 1 класу
  • основи інформатики з 2 класу
  • німецьку мову з 5 класу

Навчання за напрямками:

З десятого класу профільне навчання у філологічному (українська мова) класах.

Для дозвілля та відпочинку:

  • чудову бібліотеку
  • гуртки різноманітних напрямків
  • спортивні секції
  • екскурсії містами України
  • тематичні екскурсії.

Олімпіади, МАН

Переможці районних олімпіад у 2019-2020 навчальному році

Біологія
Золотаренко Іван Янович 9 2
Торшикова Ольга Сергіївна 9 3
Дикало Андрій Юрійович 10 2
Бондарець Анна Ігорівна 11 1
Рибченко Єлизавета Олексіївна 11 2
Лінгвістика
Думенко Діана Віталіївна 8 3
Щербина Оксана Олександрівна 9 2
Мартиненко Анна Олексіївна ІІІ 9 3
Історія
Харук Олександр Олександрович 11 3
ПРАВО
Чиж Діана Юріївна 9 3
ГРАФІКА
Черепінська Аліна Миколаївна 8 2
Паламарчук Дарина Сергіївна 8 3
ХІМІЯ
Дорошенко Марія Андріївна 9 3

Направлені на захист роботи МАН таких учнів

ПІБ учня Клас Відділення Секція Базова дисципліна
1. Шидлюх Ніка Юріївна 9-а Історія Історія України Історія України
2. Томіленко Олена Володимирівна 9-б Історія Історія України Історія України
3. Щербина Оксана Олександрівна 9-а Математика Математика Математика
4. Мартиненко Анна Олексіївна 9-а Математика Математика Математика
5. Матвієнко Христина Володимирівна 10 Математика Математика Математика
6. Матвієнко Христина Володимирівна 10 Фізика і астрономія Теоретична фізика Фізика
7. Бровчук Олена Василівна 10 Іноземна філологія та зарубіжна література Німецька мова Німецька мова
8. Щедріна Дарина Олексіївна 11-а Екологія і аграрні науки Лісознавство Біологія
9. Рибченко Єлизавета Олексіївна 11-а Хімія та біологія Валеологія Біологія
10. Торшина Ольга Сергіївна 9-б Хімія та біологія Медицина Біологія
11. Бондарець Анна Ігорівна 11-а Хімія та біологія Медицина Біологія
12. Шидлюх Ніка Юріївна 9-а Іноземна філологія та зарубіжна література Зарубіжна література Зарубіжна література
13. Данько Юлія Вікторівна 11-а Історія Етнологія Історія України
14. Танцюра Анастасія Василівна 11-б Іноземна філологія та зарубіжна література Англійська мова Англійська мова
15. Шостак Альона Олексіївна 11-б Українська філологія та мистецтвознавство Українська мова Українська мова та література
16. Мохно Дмитрій Віталійович 11-б Математика Математика Математика
17. Іванько Андрій Віталійович 8-а Іноземна філологія та зарубіжна література Англійська мова Англійська мова
18. Рибченко Єлизавета Олексіївна 11-а Історія Всесвітня історія Історія України
19. Калініченко Юлія Юріївна 8-а Українська філологія та мистецтвознавство Українська література Українська мова та література

 

2018-2019 навчальний рік.

Наші переможці міських олімпіад –

З інформаційних технологій у номінації “Комп’ютерна графіка”:

– Паламарчук Дарина Сергіївна, учениця 7-Б класу,

– Танцюра Анастасія Василівна, учениця 10-Б класу.

З лінгвістики, особистий тур:

– Щербина Оксана Олександрівна, учениця 8-А класу.

З образотворчого мистецтва:

– Черепінська Ангеліна Миколаївна, учениця 7-А класу.

З біології:

– Дикало Андрій Юрійович, учень 9-А класу,

– Бондарець Анна Ігорівна, учениця 10-А класу.

У 2017-2018 навчальному році у міському етапі олімпіад переможцями стали:

з біології – Бондарець Анна Ігорівна, 9-А

з комп’ютерної графіки – Танцюра Анастасія Василівна, 9-В

 

Картинки по запросу вітаємо переможців

Про підсумки   участі учнів школи у І  (районному )

етапі Всеукраїнського   конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт у 2017-2018 н.р.

 

У 2017-2018 році», з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей і молоді у рамках проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України на районний конкурс  були направлені роботи таких учнів:

1 Мироненко Єлизавета Володимирівна 9 Птахи – символи в українському фольклорі
2 Бровчук Олена Василівна 8 Народні легенди про походження назв рослин та їх роль у житті українців
3 Наріжна Олександра Сергіївна 11 Крилаті слова та вирази, їх походження та значення
4 Нужненко Олександр Валерійович 9 Фразеологізми в романі Ліни Костенко «Маруся Чурай»
5

 

Танцюра Анастасія Василівна 9 Лексичні засоби вираження атмосфери жаху в творі Ніла Геймана «Кораліна»
6 Рибченко Єлизавета Олексіївна 9 Британський та американський варіант англійської  мови
7 Піменова Анастасія Дмитрівна 9 Квадратні рівняння та їх розв’язання
8 Вітик Станіслав Романович 10 Математичні задачі екологічного змісту
9 ШШкараВладислав Олександрович 8 Порівняльна характеристика мов програмування javascript, php, css
10

 

Ярмак Анна Вадимівна 11 Товарний ринок : сукупний попит, сукупна пропозиція, рівновага
11 Нужненко Олександр Валерійович 8 Як допомогти собі та оточуючим
12 Танцюра Анастасія Василівна 9 Туберкульоз – шляхи зараження, перші симптоми, реакція на туберкулінову пробу
13 Голосненко Богдан Дмитрович 11 Вплив їжі на вміст гемоглобіну в крові
14 Бондарець Анна Ігорівна 9 Вплив вегетативної нервової системи на діяльність серця людини
15 Шостак Альона Олексіївна 8 Біологічні основи поведінки тварин
16 Танцюра Анастасія Василівна 9 Властивості молочних продуктів та їх якість
17 Танцюра Анастасія Василівна 9 Теплоенергетика та теплокористування
18 Нужненко Олександр Валерійович,

Ткачов Олександр Валерійович

9 Виготовлення генератора електричного струму

 

Районне журі визнало переможцями

Танцюра Анастасія 9 ІІІ Доломина Т.В
Танцюра Анастасія 9 ІІІ Кос Т.М.
Нужненко Олександр 9 ІІІ Дерекіт М.Л.
Шостак Альона 9 ІІІ Дерекіт М.Л.
Бондарець Анна 9 ІІ Дерекіт М.Л.
Голосненко Богдан 11 ІІІ Дерекіт М.Л.
Рибченко Єлизавета 9 ІІІ Мартиненко О.Г.
Мироненко Єлизавета 9 ІІІ Сторожук Л.Ю.

Картинки по запросу вітаємо переможців

Про підсумки участі учнів школи

у районних олімпіадах

 

Протягом листопада – грудня переможці шкільних олімпіад брали участь у районних предметних олімпіадах. Призерами стали:

з хімії  
9 Омеляненко Максим ІІІ Кос Т.М.
з української мови та літератури
8 Матвієнко Христина ІІІ Блажевич Л.М.
з зарубіжної літератури  
9 Жумара Аліна ІІІ Тацоха Г.Г.
обслуговуючі види праці
10 Кіріс Наталія ІІІ Грабовська Н.І.
технічні види праці  
8 Чернявський Дмитро ІІ Передерій В.В.
9 Коротченко Андрій ІІІ Передерій В.В.
з біології  
8 Матвієнко Христина ІІІ Дерекіт М.Л.
8 Приймачук Микола ІІІ Дерекіт М.Л.
9 Бондарець Анна ІІ Дерекіт М.Л.
з  правознавства  
10 Нарольська Любов ІІІ Наказна Н.Г.
10 Вітик Станіслав ІІІ Наказна Н.Г.
з математики
з образотворчого мистецтва
6 Черепінська Ангеліна ІІ Григорів Т.П.
9 Танцюра Анастасія ІІІ Григорів Т.П.
10 Нарольська Любов ІІІ Григорів Т.П.
з географії
8 Матвієнко Христина ІІІ Каблова С.В.
10 Омеляненко Максим ІІІ Каблова С.В.
з фізики
7 Дакал Юлія ІІІ Доломина Т.В.
з лінгвістики
7 Щербина Оксана ІІ Матвєєва Г.О.
8 Ходанович Валерія ІІ Матвєєва Г.О.
9 Танцюра Анастасія ІІІ Матвєєва Г.О.
з англійської мови
11 Пуйко Дмитро ІІІ Мартиненко О.Г.
з графіки
6 Паламарчук Дарина ІІ Ковальчук Ю.Є.
7 Шидлюк Ніка ІІ Ковальчук Ю.Є.
9 Танцюра Анастасія І Ковальчук Ю.Є.
Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Виставка «Блокпост Пам`яті. Дарниця» Флешмоб учнів школи 280, хореограф Гомонова Анастасія

Відео до дня народження Ліни Костенко