Home » Олімпійський тиждень 6-10 вересня 2021р

Олімпійський тиждень 6-10 вересня 2021р

З 6-10 вересня у школі було проведено «Олімпійський тиждень», присвячений Дню фізичної культури та спорту.

Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи.

В рамках Олімпійського тижня в нашій школі вчителями фізичної культури були проведені Олімпійські уроки на тему «Олімпійські чемпіони України». До проведення олімпійського тижня долучилися і класні керівники. У класних колективах 1-11-их класів були проведені виховні години: «Здоровим бути – зі спортом дружити».
Олімпійський тиждень був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.

Вересень 2021