Home » Останній дзвоник !

Останній дзвоник !

Останні травневі дні не лише насичують світ розмаїттям цвітіння, але й підсумовують шкільне навчання. Всі діти з нетерпінням чекають свято Останнього дзвоника, яке сповіщає про початок казкових літніх канікул, а для випускників – початок дорослого життя.

Цьогоріч свої креативні ідеї педагогічний колектив втілив у справжню несподіванку для всіх учнів: драйвово, нестандартно відсвяткували це свято, подарувавши незабутні вражання про закінчення навчального року.

Проведення різноманітних конкурсів, квестів, спортивних змагань, “Аквагриму”, ” Танцювального фітнесу”, “Discoparty”- додали гарного настрою та зарядили позитивом. Ура! КАНІКУЛИ!