Home » Організовані заходи щодо річниці вшанування Героїв Небесної Сотні

Організовані заходи щодо річниці вшанування Героїв Небесної Сотні

Небесна сотня… Герої Небесної Сотні стали для кожного з нас прикладом  мужності, патріотизму та свободи духу. Завдяки їх відважності історія України назавжди змінилася . Віддавши своє життя, вони дали нам шанс збудувати нову демократичну європейську правову державу.

З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні  організовано проведення тематичних заходів:

– години історичної правди для учнів 9-11-х класів: «Нескорені, нескорені ніким, Ви всі, – герої нашої держави», «Ідеали демократії, прав і свобод людини»   з  переглядом  документальних  фільмів «Рейд. Сила нескорених» та «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила»;

-конкурс  тематичних стінівок  «Ідеали демократії, прав і свобод людини» (5-10кл.);

-учнівське самоврядування школи активно долучилося до проекту «Ангели пам’яті», дооформивши куточок  «Україна-Гідність, Незалежність,Свобода». Хай пам’ять про мужніх і сміливих громадян України, що віддали своє життя заради щасливого майбутнього своєї   Батьківщини, згуртує усіх нас, дасть силу і волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави!

Ми завжди повинні пам`ятати відвагу, силу духу та стійкість людей, які віддали своє життя за майбутнє України. Подякувати всім, хто відстояв Майдан як яскравий приклад мужності, сили духу, чесності та патріотизму!

Червень 2021