Home » Організовані заходи щодо річниці вшанування Героїв Небесної Сотні

Організовані заходи щодо річниці вшанування Героїв Небесної Сотні

Небесна сотня… Герої Небесної Сотні стали для кожного з нас прикладом  мужності, патріотизму та свободи духу. Завдяки їх відважності історія України назавжди змінилася . Віддавши своє життя, вони дали нам шанс збудувати нову демократичну європейську правову державу.

З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні  організовано проведення тематичних заходів:

– години історичної правди для учнів 9-11-х класів: «Нескорені, нескорені ніким, Ви всі, – герої нашої держави», «Ідеали демократії, прав і свобод людини»   з  переглядом  документальних  фільмів «Рейд. Сила нескорених» та «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила»;

-конкурс  тематичних стінівок  «Ідеали демократії, прав і свобод людини» (5-10кл.);

-учнівське самоврядування школи активно долучилося до проекту «Ангели пам’яті», дооформивши куточок  «Україна-Гідність, Незалежність,Свобода». Хай пам’ять про мужніх і сміливих громадян України, що віддали своє життя заради щасливого майбутнього своєї   Батьківщини, згуртує усіх нас, дасть силу і волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави!

Ми завжди повинні пам`ятати відвагу, силу духу та стійкість людей, які віддали своє життя за майбутнє України. Подякувати всім, хто відстояв Майдан як яскравий приклад мужності, сили духу, чесності та патріотизму!

Серпень 2022

Ось так проходять заняття хореографічного гуртка

Шекспір “Ромео і Джульєтта” уривок

Відео на конкурс Я-Патріот України