Home » Проведення Тижня знань  з основ безпеки життєдіяльності  з 14.09.2020 по 18.09.2020

У рамках Тижня (14.09-19.09.20) пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація  основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді;  розвиток  в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування  гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти; пропагування професії рятувальника:

уроки з питань пожежної безпеки, ПДР, охорони праці, безпеки життєдіяльності;

* «Соціальний добробут. Безпека в побуті»(5-ті класи);

* «Принципи безпечної життєдіяльності» (7-і класи);

* «Безпека життєдіяльності. Ризики і небезпеки»;

* «Здоровий спосіб життя. Попередження захворювань»- розв’язування кросвордів (7-і класи);

-«Години спілкування»- «Ми –за здоровий спосіб життя» (6,7 класи);

-проведення спортивних змагань з учнями початкової та середньої школи з метою  залучення дітей до активних занять спортом:

виховні години (1-11 класи): «Твоя безпека – це твоя уважність» та профілактичні бесіди з учнями  щодо вивчення базових правил самозбереження, зокрема, під період карантину у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19);

-«Година-монолог»: «Безпека твоя, його і моя – це гасло завжди запорука життя»(8-А клас);

– проведення конкурсу малюнків, колажів(1 класи): «Правила безпеки», «Коли електроприлади бувають небезпечні», «Твоя безпека залежить від тебе»;

-мультгодина «Безпечна країна»(початкова школа);

брейн-ринг: «Наша безпека. Надзвичайні ситуації  та вихід з них»;

-тематичний стенд: «Безпека у повсякденному житті»;

дидактичні ігри  з  безпеки життя (початкова школа): «Безпечне – небезпечне»,  «Що зайве?», «Допоможемо Незнайкові», «Що може трапитись, якщо..», «Знайди правильний знак».

Запорукою успішного проведення Тижня була ефективна організація освітнього процесу, яка дала можливість здобувачам освіти оволодіти основними знаннями, вміннями та навичками безпеки повсякденного життя, а також сформувати у здобувачів освіти правила безпечної поведінки та необхідність дотримання їх у різних нестандартних ситуаціях.

Липень 2021