Home » Проведення інформаційних годин з попередження негативних явищ у дитячому середовищі

Основним завданням сучасної школи є створення нового освітнього простору, безпечного навчального середовища, а також  забезпечення прав, свобод та інтересів дітей.

З метою попередження фактів навмисних самоушкоджень дітьми, попередження вчинення стосовно цих злочинів, особливо проти життя та здоров’я, протидії  залученню до неформальних груп, які пропагують у суспільстві культ жорстокості та суїцидальної активності, на початку березня в школі були організовані тематичні інформаційні години для учнів середньої та старшої школи  за участю інспектора ВЗГ управління патрульної міліції у м. Києві ДПП лейтенанта поліції Дельгадо-Регаладо Луїзи Олексіївни.

Школа і надалі  буде продовжувати профілактичну роботу з протидії негативним явищам  у дитячому середовищі  та цінності людського життя із залученням досвідчених фахівців з метою привернення уваги батьків, громадськості  щодо запобігання цим проявам, ймовірної небезпеки  для дітей у соціальних мережах та правил користування мережею Інтернет.

Вересень 2021