Home » Проведення інформаційно-просвітницьких заходів в рамках Тижня безпеки дорожнього руху (15.11-20.11.21)

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров’я. Незнання або невміння дотримуватися  певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров’я, а навіть життя. Як ми знаємо,  з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах міст і сіл. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров’я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених правил дорожнього руху.

Тому традиційно в нашій школі проводиться тиждень безпеки дорожнього руху з 15 по 20 листопада 2021 року, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

Відповідно до тематики Тижня, хоча і дистанційно, проводилися ряд різноманітних інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху, а саме: бесіди, вікторини, презентації, практичні заняття, конкурси малюнків:

– тематичні уроки, години спілкування та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!», «Безпечний рух-твій вірний друг», «Безпека та небезпека для нашого життя»  з використанням відеопрезентацій, інтерактивних завдань, малюнків та навчальних мультфільмів (1-11 кл.);

-«Година спілкування з елементами змагань та конкурсів: «Безпечна країна» (7 класи).

-Єдиний урок в рамках національного проекту «Безпечна країна»-5-9 класи;

-написання повідомлень «ПДР велосипедиста»  з учнями 8-х класів;

– підготовка цікавих презентацій на дорожну абетку, до якої долучились п’ятикласники та  навчальні відео, в яких брали участь  третьокласники;

Тижні безпеки дорожнього руху в Україні, що проходять двічі на рік, є однією із найбільших інформаційно-просвітницьких платформ для привернення уваги суспільства до проблем дорожньо-транспортного травматизму в країні. Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров’я!

Грудень 2021