Home » #СтопБулінг

#СтопБулінг

– ЯКЩО ПОТРІБНА ДОПОМОГА! Безкоштовні телефони “Гарячих ліній”, та інше (детальніше)

Інформація батькам:

– Як допомогти дитині яка стала жертвою булінгу ?

– Як батькам і школі запобігти булінгу?

– Що робити, якщо ваша дитина – агресор?

– Закон України щодо протидії булінгу

– Нормативно-правові документи

– Кримінальна відповідальність неповнолітніх

Інформація учням:

– Булінг: поняття, види, ознаки та учасники

– Відповідальність за булінг / притягнення до адміністративної відповідальності

– Відмінність булінгу від сварки/конфлікту

– Як протистояти булінгу ? (поради)

– Освітній серіал: “Про кібербулінг для підлітків” (Освітній серіал за участі Анни Трінчер та Насті Каменських)

– Що таке кібербулінг, та як зупинити (UNICEF)?:

0. Що таке кібербулінг ?

1. Чи зазнаю я булінгу в Інтернеті? У чому різниця між жартом та булінгом?

2. До яких наслідків призводить кібербулінг?

3. З ким я маю поговорити, якщо хтось цькує мене в Інтернеті? Чому так важливо про це розповідати?

4. Я зазнаю кібербулінгу, але боюся говорити про це з батьками. Якими словами я можу розповісти їм про це?

5. Як я можу допомогти своїм друзям повідомляти про випадки кібербулінгу, особливо якщо вони не хочуть цього робити?

6. Користування Інтернетом дає мені доступ до великої кількості інформації; але це також означає, що я відкритий/а до цькування. Як можна зупинити кібербулінг, не відмовляючись від доступу до Інтернету?

7. Як я можу запобігти тому, щоб моя особиста інформація використовувалася для маніпуляцій або приниження мене в соціальних мережах?

8. Чи передбачено покарання за кібербулінг?

9. Чи є в Інтернеті будь-які інструменти для боротьби з булінгом, якими можуть скористатися діти та молодь?

– Посібник для Facebook, який може допомогти вам у протидії булінгу або показати, що робити, якщо ви бачите, що когось іншого цькують

изображение_viber_2020-09-17_14-59-09

ПЛАН ЗАХОДІВ

ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ БУЛІНГУ ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ СУЇЦИДАЛЬНОЇ ПОВЕДІНКИ В УЧНІВСЬКОМУ СЕРЕДОВИЩІ

на І семестр 2021-2022 н.р.

Назва заходу Термін проведення З ким проводиться
1. Тренінгове заняття «Профілактика булінгу в учнівському середовищі». Вересень 5-11кл.
2. Тестування «Визначення групи ризику дітей, схильних до суїциду». Жовтень-Листопад 6-11 кл.
3. Поради «Як допомогти дітям упоратися з булінгом». Протягом семестру 1-11кл.
4. Години спілкування на тему: «Кібербулінг».

Протягом семестру 9-11кл.
5. Корисні правила-поради для  профілактики і подолання кібербулінгу. Протягом семестру 9-11кл.
6. Перегляд відео презентацій: «Булінг в школі. Як його розпізнати»,«Кібербулінг або агресія в інтернеті:Способи розпізнання і захист дитини».

Листопад-Грудень 5-11кл.
7. Перегляд відеороликів: «Нік Вуйчич про булінг у школі», «Зупиніться!!! Моя історія про булінг і кібербулінг». Протягом семестру 1-11кл.
8. Міні-тренінг “Як навчити дітей безпечної поведінки в Інтернеті”.

2-4 кл.
9. Бесіда –тренінг «Віртуальний терор: тролінг і кібербулінг». Грудень 6-8кл.
10. Моніторинг поведінки учнів щодо проявів емоційної нестабільності з метою подальшої роботи з дітьми

«групи ризику», протидії булінгу.

Протягом семестру 1-11 кл.
11. Профілактичні бесіди «Життя людини-найвища цінність» Протягом семестру 1-11 кл.

Директор школи                                                               Інна КОНОБАСЬ