Home » Тиждень безпеки життєдіяльності крокує нашою школою

Тиждень безпеки життєдіяльності крокує нашою школою

13.09.21 по 18.09.2021

Як же, хочеться усім нам, дорослим, уберегти своїх дітей від неприємностей, захистити від небезпеки, яка очікує на них недосвідчених і цікавих, на кожному кроці. Але чи можливо щохвилини бути поруч? Звичайно ні… Вихід один – навчити малюків правил безпечної поведінки, сформувати у них відповідні навички,щоб діти могли почуватися безпечно. З 13 вересня по 20 вересня 2021 року в нашому закладі стартував «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності», в ході якого проводились інформаційно-тематичні заходи з профілактики побутового травматизму, дитячого дорожньо – транспортного травматизму, пожежної безпеки, електробезпеки, правила поводження з газовими приладами, з незнайомими предметами, вибуховими, отруйними речовинами:

цікава зустріч була організована для  першокласників з інспектором ВЗГ управління патрульної поліції у м. Києві ДПП лейтенантом поліції Дельгадо-Регаладо Л.О., яка презентувала  та  подарувала всім малятам навчальний посібник для 1 класу «Правила дорожнього руху», завдання якого –  знання та дотримання ПДР, допомога правильно орієнтуватися у надзвичайно складній дорожній ситуації.  У посібнику підібрані інформаційні та розвиваючі завдання: «Вибери правильну відповідь»,  «Відгадай загадку», практичні роботи, рольові ігри, розмальовки.

-віртуальна подорож у «Країну дорожніх знаків» (початкова школа);

практична робота з використаннями розмальовок: «Безпека повсякденного життя»(3- класи);

– Ігри Світлофора Моргайка: «Правила дорожнього руху для дітей», конкурс малюнків(1-класи);

-година спілкування «Вогонь – ворог, вогонь-друг». Професій вогнеборця очима дітей (конкурс малюнків-4 клас);

-вікторина знавців правил дорожнього руху (5 класи);

розв’язування кросвордів «Стежками здоров’я» (9-10 класи);

-створення дорожніх знаків за допомогою геометричних фігур в графічному редакторі (9-класи);

рольова гра «Пожежна безпека в оселі. Правильне користування номерами служб порятунку» (6 класи);

-брейн-ринги- «Ми за здоровий спосіб життя (6-7 класи) та «Хто себе оберігає, той клопоту не знає» (6-9 класи);

-перегляд мультфільмів «Зроби життя безпечним» та вікторина на тему: «Безпечна поведінка-безпечне життя»(початкова школа); документальних фільмів «Зробимо життя безпечним» (5-6 класи);

-«Веселі перерви: розв’язування  ребусів, кросвордів та шарад (6-7 класи);

-гра-квест: «Здоров’я – найцінніший скарб» (8- класи); «Твоє життя-твій вибір»(4 клас);

практичні заняття: «Відпрацювання навичок надання першої допомоги потерпілому при забиттях», проведеною медсестрою школи для учнів 5-10 класів;

У рамках тижня пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація  основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді;  розвиток  в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування  гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти; пропагування професії рятувальника.