Home » «ТуризмФест-2021»

«ТуризмФест-2021»

21 вересня 2021 року відбувся районний «ТуризмФест»-2021», присвячений Всесвітньому Дню туризму, організований та проведений ЦДЮТ за підтримки управління освіти Дарницького району в м. Києві державної адміністрації на території Парку «Позняки». Наша шкільна команда (молодша вікова категорія -5-6 кл.) теж стала активним учасником зльоту і взяла участь у етапах: «Краєзнавчий квест», завдання якого-це орієнтування на місцевості та «Мотузковий парк» – проходження однієї із запропонованих мотузкових трас.

Районні туристичні зльоти вкотре переконливо засвідчили, що засобами туризму і краєзнавства можна успішно виховувати в учнів пізнавальні інтереси, прагнення до духовного і фізичного вдосконалення та соціальної активності.