Home » Формування 1-х класів на 2022-2023 н.р.

Школа №280

Школа І-ІІІ ступенів №280 Дарницького району м.Києва – навчальний заклад з українською мовою навчання, який включає три ступені освіти:

1- 4 класи – початкова школа

5 – 9 класи – основна школа

10 -11 класи – старша школа

Педагогічний колектив нашої школи – це професіонали високого рівня, які створюють сприятливі умови для всебічного розвитку дітей, надають широкі можливості для реалізації їх здібностей через навчання, виховання, науково-дослідницьку та творчу роботу.

Ми пропонуємо:

Для навчання:

  • інтерактивні методи навчання
  • кваліфікованих вчителів
  • затишні класи
  • спортивний зал
  • два комп’ютерних класи
  • англійську мову з 1 класу
  • основи інформатики з 2 класу
  • німецьку мову з 5 класу

Навчання за напрямками:

З десятого класу профільне навчання у філологічному (українська мова) класах.

Для дозвілля та відпочинку:

  • чудову бібліотеку
  • гуртки різноманітних напрямків
  • спортивні секції
  • екскурсії містами України
  • тематичні екскурсії.

Формування 1-х класів на 2022-2023 н.р.

Класовод Рудич Ірина Анатоліївна

1 – І  клас

1 Андрухненко Костянтин Олегович
2 Баєва Емілія Олексіївну
3 Боровик Мирослав Юрійович
4 Ворочук Мілана Назарівна
5 Вотінцев Андрій Дмитрович
6 Гадумська Софія Русланівна
7 Гойстер Мирослав Сергійович
8 Гончаренко Марія Денисівна
9 Гребінь Артем Миколайович
10 Долгова Карина Володимирівна
11 Єгоров Іван Сергійович
12 Зосімець Злата Дмитрівна
13 Ковальчук Діана Дмитрівна
14 Козловська Ангеліна Вадимівна
15 Колесник Микола Андрійович
16 Ломако Єлизавета Андріївна
17 Мачін Іван Дмитрович
18 Миколаєнко Іван Олегович
19 Перевертун вікторія Володимирівна
20 Сабадин Анастасія Анатоліївна
21 Стельмах Всеволод Богданович
22 Ташев Давид Едуардович
23 Трегубов Кирило Сергійович
24 Царук Вікторія Олександрівна
25 Шуляк Софія Василівна

 

Класовод Лиса Людмила Леонтіївна

1 – Л клас

1 Балицька Ярослава Павлівна
2 Бойчук Георгій Сергійович
3 Вознесенська Марія Олександрівна
4 Гаврюшенко Марія Андріївна
5 Діордіца Іван Романович
6 Дорожинський Емір Денизович
7 Еглє Талія Давидівна
8 Збаровська Вікторія Володимирівна
9 Іржицький Андрій Володимирович
10 Калінін Юрій Богданович
11 Кобець Назар Сергійович
12 Козлов Макар Володимирович
13 Марченко Кіра Юріївна
14 Нагірняк Артем Олександрович
15 Негода Анна Олександрівна
16 Обідіна Поліна Романівна
17 Панасенко В’ячеслав Васильович
18 Підліснюк Олександр Ігорович
19 Подолянчук Ілля Артурович
20 Рибчинська Софія Кирилівна
21 Степуленко Вероніка Мирославівна
22 Тарануха Тимофій Сергійович
23 Часновська Мілана Віталіївна
24 Шевченко Анна Миколаївна
25 Яшина Кіра Сергіївна

 

Класовод Амірова Яна Айдамирівна

1 – Я клас

1 Барабаш Кирило Володимирович
2 Бархоленко Стефанія Євгеніївна
3 Дебеляк Злата Рустамівна
4 Дебеляк Спартак Рустамович
5 Дем’яненко Тимофій Олександрович
6 Демчик Микола Романович
7 Жакун Максим Сергійович
8 Карножицька Валерія Сергіївна
9 Кирієнко Анна Миколаївна
10 Кузьменко Софія Сергіївна
11 Купріянов Глєб Романович
12 Левкович Мілана Андріївна
13 Лобода Марія Євгенівна
14 Машкевич Злату Сергіївну
15 Нікіфорова Мілена Іллівна
16 Сабєтова Софія Дмитрівна
17 Саноцька Ніка Іллівна
18 Скляр Максим Олександрович
19 Ткачук Андрій Микитович
20 Хазов Мілан Максимович
21 Худяков Тимофій Андрійович
22 Черненко Денис Максимович
23 Шило Віола Владиславівна
24 Шулипа Олександр Миколайович

 

 

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Виставка «Блокпост Пам`яті. Дарниця» Флешмоб учнів школи 280, хореограф Гомонова Анастасія

Ось так проходять заняття хореографічного гуртка

Відео до дня народження Ліни Костенко

Шекспір “Ромео і Джульєтта” уривок

Відео на конкурс Я-Патріот України

Hostpro