Home » ЯКЩО ПОТРІБНА ДОПОМОГА! Безкоштовні телефони “Гарячих ліній”

Ми у соціальних мережах:

Адреса:

м. Київ, вул. Євгена Харченка, 23-Б

Контакти:

(044) 564 – 80 – 60
(044) 564 – 80 – 61

ЯКЩО ПОТРІБНА ДОПОМОГА! Безкоштовні телефони “Гарячих ліній”

Чат-бот в TELEGRAM #ДійПротиНасильства

Національна гаряча лінія для дітей та молоді

0 800 500 225 (з мобільного або стаціонарного телефону)

або 116 111 (з мобільного)

Звернувшись на цю лінію, діти та молодь можуть анонімно отримати пітримку і поради щодо проблем в особистих стосунках, булінгу, непорозумінь з батьками, насильства чи жорсткого поводження.

Крім того, дорослі можуть проконсультуватися з психологами, юристами та соціальними працівниками щодо випадків порушення прав дитини.

Наразі лінія працює у будні з 12:00 до 20:00.

Консультації можна також отримати онлайн:

Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації

0 800 500 335 (з мобільного або стаціонарного телефону)

або 116 123 (з мобільного)

Громадська міжнародна правозахисна організація Ла Страда-Україна надає безкоштовну, цілодобову та анонімну допомогу тим, хто піддається фізичному, психологічному, сексуальному чи економічному насильству.

Постраждалі можуть отримати психологічну підтримку та консультації щодо того, як знайти безпечний вихід із складної ситуації.

Консультації можна також отримати онлайн:

Безоплатна правова допомога

0 800 213 103  (зі стаціонарних та мобільних телефонів)

Дорослі та діти постраждалі від домашнього насильства, люди, які опинилися у складних життєвих обставинах, люди з інвалідністю чи малозабезпечені сім’ї, внутрішньо переміщені особи, учасники бойових дій можуть безоплатно отримати правову інформацію, консультації і роз’яснення з правових питань, допомогу зі складення заяв, скарг, інших документів правового характеру (крім процесуальних), а також допомоги у доступі до вторинної правової допомоги та медіації.