Home » Заходи, приурочені  до Дня охорони праці, Тижня ОБЖ та Дня Землі

Заходи, приурочені  до Дня охорони праці, Тижня ОБЖ та Дня Землі

Щороку наприкінці квітня, відзначається Всесвітній день охорони праці та безпеки життєдіяльності, тематичні заходи «Чорнобиль-гірка трава’ полинь» під девізом «Захищене і здорове покоління», основна мета яких— комплексне розв’язання питань забезпечення безпечних умов навчання і праці учасни­ків навчально-виховного процесу та активізація діяльності школи з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

-заходи з безпеки життєдіяльності: «Дії учнів у разі аварій, катастроф і стихійних лих та під час екстремальних ситуацій»:

*урок  «28 квітня-Всесвітній день охорони праці» (6-А);

* «Відкритий мікрофон»-«Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам’ять»(6-А);

*виховна година (8-А)-«Охорона праці-запорука життя»;

*Інформаційна година (6-А)-«Дорожні знаки та правила для велосипедистів»;

-конкурс  малюнків з питань охорони пра­ці та безпеки життєдіяльності серед учнів 1-9 класів, а також брали участь у міському конкурсі «Охорона праці очима дітей».

Липень 2021