Home » 80-ті роковини Бабиного Яру

80-ті роковини Бабиного Яру

З метою увічнення пам’яті про одну з найтрагічніших сторінок Голокосту – масове вбивство євреїв Києва; вшанування жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації столиці України, мирних жителів усіх національностей, військовополонених, учасників українського визвольного руху, об’єднання зусиль суспільства щодо запобігання повторення злочинів проти людяності, 29-30 вересня 2021 року у школі були проведені тематичні заходи, приурочені  до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру -«Бабин Яр-80. Жива пам’ять»:

-інформаційні години  в 5-11 класах з переглядом фото-, відео- та документальних матеріалів: «А Бабин Яр мовчить…», «Трагедія Бабиного Яру – найтяжчий злочин проти людства», «Попіл Бабиного яру в наші стукає серця»,  «Біль нашої пам’яті»,  «А Бабин Яр мовчить…»; Нехай Бабин Яр зриває з нас байдужість» Нацистські репресії в Україні. Історична правда»;

-організований та проведений урок пам’яті – екскурсія «Дорогою смерті»  до меморіального комплексу Голокосту «Бабин Яр» «Дорогою смерті» з прослуховуванням вистави (10 клас);

-«Урок історії.- Бабин Яр: нові документи. Пишемо історію» (6-7 класи).

Бабин Яр – це частина історії нашого міста, якою б трагічною вона не була. Про ці події треба знати, і пам’ять про них потрібно зберегти у нашій свідомості.