Home » #СтопБулінг

#СтопБулінг

Інформація батькам:

Інформація учням:

– Що таке кібербулінг, та як зупинити (UNICEF)?:

1. Чи зазнаю я булінгу в Інтернеті? У чому різниця між жартом та булінгом?

2. До яких наслідків призводить кібербулінг?

3. З ким я маю поговорити, якщо хтось цькує мене в Інтернеті? Чому так важливо про це розповідати?

4. Я зазнаю кібербулінгу, але боюся говорити про це з батьками. Якими словами я можу розповісти їм про це?

5. Як я можу допомогти своїм друзям повідомляти про випадки кібербулінгу, особливо якщо вони не хочуть цього робити?

6. Користування Інтернетом дає мені доступ до великої кількості інформації; але це також означає, що я відкритий/а до цькування. Як можна зупинити кібербулінг, не відмовляючись від доступу до Інтернету?

7. Як я можу запобігти тому, щоб моя особиста інформація використовувалася для маніпуляцій або приниження мене в соціальних мережах?

8. Чи передбачено покарання за кібербулінг?

9. Чи є в Інтернеті будь-які інструменти для боротьби з булінгом, якими можуть скористатися діти та молодь?

ПЛАН ЗАХОДІВ

ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ БУЛІНГУ ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ СУЇЦИДАЛЬНОЇ ПОВЕДІНКИ В УЧНІВСЬКОМУ СЕРЕДОВИЩІ

на І семестр 2022-2023 навчальний рік

Назва заходу Термін проведення З ким проводиться
1. Тренінгове заняття «Профілактика булінгу в учнівському середовищі». Вересень 5-11кл.
2. Імітаційна гра для молодших школярів  «Якщо тебе ображають». Жовтень 1-4 кл.
3. Тестування «Визначення групи ризику дітей, схильних до суїциду». Жовтень-Листопад 6-11 кл.
4. Поради «Як допомогти дітям упоратися з булінгом». Протягом семестру 1-11кл.
5. Години спілкування на тему: «Кібербулінг». Протягом семестру 7-11кл.
6. Корисні правила-поради для  профілактики і подолання кібербулінгу. Протягом семестру 9-11кл.
7. Перегляд відео презентацій: «Булінг в школі. Як його розпізнати»,«Кібербулінг або агресія в інтернеті:Способи розпізнання і захист дитини». Листопад-Грудень 5-11кл.
8. Перегляд відеороликів: «Нік Вуйчич про булінг у школі», «Зупиніться!!! Моя історія про булінг і кібербулінг». Протягом семестру 1-11кл.
9. Імітаційна гра для учнів «Насильство – це…». Грудень 4- кл.
10. Міні-тренінг “Як навчити дітей безпечної поведінки в Інтернеті”.

2-4 кл.
11. Бесіда –тренінг «Віртуальний терор: тролінг і кібербулінг». Грудень 6-8кл.
12. Моніторинг поведінки учнів щодо проявів емоційної нестабільності з метою подальшої роботи з дітьми

«групи ризику», протидії булінгу.

Протягом семестру 1-11 кл.
13. Профілактичні бесіди «Життя людини-найвища цінність». Протягом семестру 1-11 кл.